شرکت توزیع نیروی برق استان همدان
بریده جراید
کد مطلب:  3757 تاریخ انتشار:  1402/12/15 14:58:10
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
اخبار » ستاد
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان خبر داد
پرداخت 35 میلیارد تومان پاداش صرفه‌جویی به مشترکین خانگی همدان
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان گفت: در سال 1402، 53 درصد مشترکین خانگی ما مشمول پاداش پرداختی مدیریت مصرف انرژی شدند که معادل 35 میلیارد تومان به آنان پرداخت شد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان، علی سهرابی بیدار در جلسه ارزیابی مدیریت مصرف که با حضور نمایندگان وزارت نیرو برگزار شد، با بیان اینکه بحث مدیریت مصرف از جایگاه ارزشمندی برخوردار است، اظهار کرد: امید است در این جلسات تبادل تجربیات ارزشمند را داشته باشیم.

وی با بیان اینکه در هر موضوعی مدیریت مصرف جایگاه بسیار ویژه و مؤثری دارد، گفت: اعلام برنامه‌های وزارت نیرو در خصوص راهکارهای عبور از پیک بار باعث کنترل انرژی برق با مدیریت مصرف برق می‌شود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با تأکید بر حفاظت از منابع ارزشمند کشور و با بیان اینکه این منابع محدود بوده و تجدیدپذیر نیست، گفت: تولید انرژی با حفاظت از محیط زیست ارتباط داشته و با آلودگی‌های محیطی نیز همراه است.

وی با اشاره به اینکه با توجه به افزایش شدت مصرف در کشور، تولید انرژی کم نداریم اما باید نوع و نحوه مصرف را تغییر دهیم، افزود: بخش عظیمی از تولیدات ما در فصول گرم مربوط به بخش سرمایشی است که مصرف در بخش غیرمولد است.

سهرابی بیدار تصریح کرد: ارزیابی مدیریت مصرف برای ما یک فرصت است که بتوانیم از تجربیات یکدیگر استفاده کنیم.

وی با اشاره به اقدامات انجام شده گفت: در سال 1401، میزان پاداش پرداختی مدیریت مصرف انرژی در بخش خانگی 14 میلیارد تومان برای 52 درصد مشترکین ما بود و در سال 1402 نیز 53 درصد مشترکین ما مشمول پاداش شدند که معادل 35 میلیارد تومان به آنان پرداخت شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان عنوان کرد: در حال حاضر در استان همدان 828 هزار و 530 مشترک برق وجود دارد و این شرکت با 19 هزار و 627 کیلومتر شبکه فشار متوسط و ضعیف، 18 هزار و 872 دستگاه ترانسفورماتور و 301 فیدر به آنان خدمت‌رسانی می‌کند.

وی با بیان اینکه مأموریت اصلی ما توزیع برق مطمئن و پایدار است، گفت: در راستای تحقق این مهم چهار محور راهبردی تعریف کرده‌ایم و برنامه‌ها را بر اساس آنها پیش می‌بریم که این محورها شامل هوشمندسازی شبکه، افزایش قابلیت اطمینان شبکه، افزایش ارتقاء بهره‌وری و ارتباط دوسویه با مشتریان است.

سهرابی بیدار اظهار کرد: در بخش PM و نظارت‌ها تحول دیجیتالی صورت گرفته و بازدیدها و نظارت‌ها به صورت مکان‌محور انجام می‌شود و در خصوص پست‌های زمینی آخرین تکنولوژی‌ها را انجام دادیم و بیش از 56 پست زمینی را تجهیز کردیم.

وی با اشاره به افتتاح مرکز هوشمند اسکادا در روز صنعت برق سال 1401 با 25 نقطه تصریح کرد: این تعداد امروز به بیش از 400 نقطه رسیده است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با بیان اینکه در راستای قابلیت اطمینان شبکه نیز طی یک مانور عملیاتی در یک روز، 23 کیلومتر شبکه تعمیر و اصلاح شد، گفت: در اقدام ارزشمند دیگری با اجرای مانور عملیاتی بزرگ، ورودی شهر به سمت غرب کشور که سالیان سال مشکل‌دار بود، بازسازی شد.

وی با اشاره به اینکه هیچ کاری انجام نمی‌شود تا پیوست بهره‌وری داشته باشد، افزود: در حوزه مشتری‌مداری، نصب 7 هزار چراغ LED را در سطح استان داشتیم و پاسخگویی به درخواست‌های مردمی جزء اولویت‌های ما است چراکه موجب اعتماد عمومی مردم می‌شود.

وی ادامه داد: برگزاری اولین جشنواره ملی کاریکاتور در استان همدان با حضور هنرمندان و نخبگان، برپایی غرفه در نمایشگاه صنعت برق و فن‌بازار و اعزام 160 نفر از همکاران، 100 نفر از دانشجویان و 15 خبرنگار به این نمایشگاه به منظور آشنایی با پیشرفت‌های صنعت برق از دیگر اقدامات بوده است.

انتهای پیام/

 

نظر شما:
[ لطفاً از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید ]
نام: 
نظر شما: 
*
ایمیل: 
کدامنیتی
*
 
شرکت سهامي مديريت توليد، انتقال و توزيع نيروي برق ايران © کلیه حق و حقوق مادی و معنوی این سایت، متعلق به شرکت توزیع نیروی برق همدان می باشد.