شرکت توزیع نیروی برق استان همدان
بریده جراید
کد مطلب:  3755 تاریخ انتشار:  1402/12/11 23:29:16
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
اخبار » ستاد
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان خبر داد
پایداری و امنیت کامل شبکه توزیع برق ملایر در زمان برگزاری انتخابات
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان گفت: با تمهیدات به کار گرفته شده وآماده باش کارکنان و حضور موثر نیروهای عملیاتی مدیریت توزیع نیروی برق شهرستان ملایر در شعب اخذ رای، شبکه توزیع برق ملایر در طول مدت برگزاری انتخابات در پایداری و امنیت کامل بود.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان، علی سهرابی بیدار با اشاره به برگزاری انتخابات الکترونیکی در شهرستان ملایر اظهار کرد: در راستای مشارکت در برگزاری هرچه با شکوه‌تر انتخابات دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری، ۳۸ اکیپ عملیاتی با استقرار در نقاط مختلف شهرستان ملایر، وظیفه تامین برق مطمئن و پایدار شعب اخذ رأی را بر عهده داشتند.

وی افزود: اهمیت بالای تامین برق مطمئن و پایدار شعب اخذ رای انتخابات شهرستان ملایر و جلوگیری از بروز خاموشی‌های ناخواسته، به لحاظ الکترونیکی بودن فرآیند رأی‌گیری در شهرستان ملایر است تا روند انتخابات به خوبی طی شود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با قدردانی از کارکنان مدیریت توزیع نیروی برق ملایر که در برگزاری مراسم‌های مختلف سیاسی، مذهبی و یا اجتماعی، مشارکت موثر داشته‌اند، عنوان کرد: با تمهیدات به کار گرفته شده و تلاش‌های انجام شده قبل از برگزاری انتخابات و استقرار خودروها و نیروهای عملیاتی و آماده‌باش و حضور کامل مدیران و کارکنان در روز برگزاری انتخابات، شاهد شبکه برق مطمئن و پایدار و عدم وقوع خاموشی در شعب اخذ رأی بودیم.

وی افزود: بر اساس دستورالعمل‌های پدافندی تجهیز همه مراکز حساس و حیاتی به مولدهای تأمین برق اضطراری از سوی کارشناسان توزیع برق ملایر مورد بررسی قرار گرفت و تدابیر لازم برای حوادث احتمالی صورت پذیرفت.

 

انتهای پیام/

 

نظر شما:
[ لطفاً از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید ]
نام: 
نظر شما: 
*
ایمیل: 
کدامنیتی
*
 
شرکت سهامي مديريت توليد، انتقال و توزيع نيروي برق ايران © کلیه حق و حقوق مادی و معنوی این سایت، متعلق به شرکت توزیع نیروی برق همدان می باشد.