شرکت توزیع نیروی برق استان همدان
بریده جراید
کد مطلب:  3753 تاریخ انتشار:  1402/12/11 15:16:40
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
اخبار » ستاد
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان :
انتخاب فرد اصلح تاثیر مستقیم بر ایجاد یک ساختار و سبک زندگی و معیشت ما دارد
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با اشاره به انتخابات پیش‌رو گفت: انتخاب فرد اصلح تاثیر مستقیم بر ایجاد یک ساختار و سبک زندگی و معیشت ما دارد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان، علی سهرابی بیدار در جشن رأی اولی‌ها که با حضور فرزندان کارکنان صنعت آب و برق استان همدان برگزار شد، اظهار کرد: همه ما در لحظه‌های زندگی خود با انتخاب مواجه هستیم که باید برای هر یک از مقتضیات زندگی خود انتخابی داشته باشیم.

وی با بیان اینکه انتخاب جزء اصلی‌ترین فرایندهای ادامه حیات مادی و معنوی ما است، گفت: با انتخاب مناسب در زندگی خود  تصمیم می‌گیریم که سبک زندگی ما چگونه باشد، بنابراین انتخاب خوب به زندگی ما رونق و نشاط می‌بخشد و ما را به موفقیت و هدف مطلوب می‌رساند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان عنوان کرد: در امور عادی زندگی، ما ناخودآگاه به سوی انتخاب روش اصلح پیش می‌رویم و این انتخاب، سرنوشت ما را رقم می‌زند.

وی با اشاره به برگزاری دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: در زمینه انتخاب سیستم اجرایی و سیاسی کشور نیز نوع مداخله و انتخاب ما، یکی از مهمترین اموری است که می‌تواند سرنوشت اقتصادی، اجتماعی، سیاسی، فرهنگی و حتی معیشتی تک تک ما را تحت تاثیر قرار دهد، به عبارتی انتخاب فرد اصلح  تاثیر مستقیم بر ایجاد یک ساختار و سبک زندگی و معیشت ما دارد.

سهرابی بیدار تصریح کرد: اگر انتخاب ما مطلوب و مناسب و بر اساس آموزه‌های اخلاقی و انسانی و قواعد حقوقی و دینی باشد به طور قطع قوانین و مقرراتی که این افراد در مجلس و یا دولت مصوب می‌کنند در بردارنده سعادت فردی و اجتماعی ما خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: اگر به سرنوشت فردی و اجتماعی خود علاقه‌مند هستیم و می‌خواهیم یک کشور مترقی و پیشرفته و الگو داشته باشیم، باید با احساس مسئولیت نسبت به تمام امور جامعه اعم از اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و فرهنگی در عرصه انتخابات ورود پیدا کرده و با شناسایی افراد شایسته نقش خود را به خوبی در این عرصه ایفا کنیم.

انتهای پیام/

 

نظر شما:
[ لطفاً از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید ]
نام: 
نظر شما: 
*
ایمیل: 
کدامنیتی
*
 
شرکت سهامي مديريت توليد، انتقال و توزيع نيروي برق ايران © کلیه حق و حقوق مادی و معنوی این سایت، متعلق به شرکت توزیع نیروی برق همدان می باشد.