شرکت توزیع نیروی برق استان همدان
بریده جراید
کد مطلب:  3608 تاریخ انتشار:  1401/10/28 12:19:50
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
اخبار » ستاد
معاون بهره‌برداری و امور دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق استان همدان خبر داد
اعزام اکیپ عملیاتی توزیع برق همدان به مانور تمرینی آموزشی منطقه مرکزی شمال کشور
معاون بهره‌برداری و امور دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق استان همدان از اعزام اکیپ عملیاتی توزیع برق همدان به مانور تمرینی آموزشی منطقه مرکزی شمال کشور خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان، حمید طهماسبی‌خو با اشاره به برگزاری مانور تمرینی آموزشی منطقه مرکزی شمال کشور، اظهار کرد: این مانور 18 و 19 دی ماه سال جاری در سطح 1 در شهرستان کمیجان استان مرکزی برگزار شد.

وی افزود: از شرکت توزیع نیروی برق استان همدان نیز یک اکیپ عملیاتی شامل چهار نفر سیمبان و یک دستگاه بالابر 14 متری به منظور تعمیرات شبکه فشار متوسط به این مانور اعزام شدند.

معاون بهره‌برداری و امور دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با بیان اینکه این مانور با محوریت صنعت آب و برق شرکت‌های زیرمجموعه وزارت نیرو برگزار شد، عنوان کرد: در مانور برگزار شده استان مرکزی به عنوان استان یاری‌جو و استان‌های همدان و البرز به عنوان استان‌های یاری‌رسان شرکت داشتند.

وی تصریح کرد: ارتقاء آمادگی و هم افزایی پرسنل و بکارگیری تجهیزات عملیاتی شرکت‌های صنعت آب و برق در مواجه با شرایط اضطراری و افزایش سطح هماهنگی و همکاری با استان‌های معین در شرایط اضطراری از جمله اهداف مانور بود.

طهماسبی‌خو با اشاره به اقدامات انجام شده در این مانور گفت: با حضور اکیپ‌های عملیاتی شرکت‌کننده در این مانور 5 کیلومتر از شبکه فشار متوسط استان مرکزی احداث و اصلاح و بهینه‌سازی شد.

وی با اشاره به مانورهای برگزار شده در استان همدان نیز افزود: از ابتدای سال تاکنون 12 مانور و رزمایش در استان همدان با هدف حفظ آمادگی و انسجام پرسنل و اصلاح و مقاوم‌سازی شبکه‌های استان برگزار شده است که تا پایان سال نیز ادامه دارد.

انتهای پیام/

 

 

نظر شما:
[ لطفاً از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید ]
نام: 
نظر شما: 
*
ایمیل: 
کدامنیتی
*
 
شرکت سهامي مديريت توليد، انتقال و توزيع نيروي برق ايران © کلیه حق و حقوق مادی و معنوی این سایت، متعلق به شرکت توزیع نیروی برق همدان می باشد.