شرکت توزیع نیروی برق استان همدان
بریده جراید
کد مطلب:  3603 تاریخ انتشار:  1401/10/14 12:45:28
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
اخبار » ستاد
مدیرعامل شرکت توانیر:
شرط اساسی جلوگیری از خاموشی در بخش خانگی همکاری مردم است
مدیرعامل شرکت توانیر همکاری مردم را شرط اساسی جلوگیری از اعمال مدیریت بار در بخش خانگی عنوان کرد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان، آرش کردی در جلسه بررسی مسائل برق شهرستان نهاوند که با حضور مدیرعامل شرکت نیروی برق استان همدان، فرماندار، امام جمعه و نماینده مردم شهرستان نهاوند در مجلس شورای اسلامی برگزار شد، همکاری مردم را شرط اساسی جلوگیری از اعمال مدیریت بار در بخش خانگی دانست و اظهار کرد: درصورت عدم انجام این همکاری احتمال بروز مشکلات در تابستان سال آینده وجود دارد.

وی گفت: برنامه‌ای با عنوان «مدیریت مصرف» داریم که با اجرای دقیق آن می‌توانیم با وضعیت مناسب و مطلوب‌تری نسبت به سال گذشته از دوره پیک مصرف عبور کنیم، هرچند همکاری تمام بخش‌ها تضمین‌کننده اجرای این برنامه است.

مدیرعامل شرکت توانیر ادامه داد: طبق قول و قرار‌های گذاشته شده با نهاد‌های مصرف‌کننده همچون صنایع، کمترین محدودیت را در بخش خانگی خواهیم داشت، در واقع این کمترین محدودیت اگر با همکاری 100 درصدی مردم در بخش خانگی باشد به معنای صفر شدن خاموشی‌ها است.

وی افزود: همچنین شبکه به لحاظ تعمیرات و در مدار قرار گرفتن برای دستیابی به حداکثر تولید وضعیت مناسبی دارد چراکه تعمیرات را در زمان مناسب تمام کرده و نیروگاه‌ها با حدکثر ظرفیت در مدار قرار گرفته‌اند.

کردی مطرح کرد: همچنین برنامه‌های مدیریت مصرف ما نیز نسبت به سال گذشته از هوشمندی دقیق‌تری برخوردار شده است و برای روز‌ها و ایام مختلف طراحی‌های مجزایی داریم.

وی وضعیت نامطلوب و مشکلات ناشی از قطعی های مکرر برق در سالیان گذشته و نارضایتی مردم و صاحبان بخش‌های کشاورزی، صنعتی، تولید و اشتغال، افزود: امسال تمام تلاش مسئولان، به صورت عملیاتی و جهادی در راستای رضایتمندی مردم در این حوزه بوده تا شرایط پایداری نسبت به گذشته فراهم شود.

مدیرعامل شرکت توانیر بر تسریع در روند اجرای طرح‌های شرکت توانیر در شهرستان و افزایش میزان اجرای کابل خودنگهدار با توجه به شرایط شهرستان تاکید و تصریح کرد: باید سرعت بخشیدن به اجرای این طرح در راستای افزایش پایداری، ترمیم ولتاژ برق و دیگر مزایا، توجه ویژه شود.

وی با بیان اینکه در تابستان گذشته با اجرای برخی مشوق‌ها برای مشترکین توانستیم میزان مصرف را تا حدود قابل قبولی کاهش دهیم، افزود: مدیریت مصرف صورت گرفته باعث شد از حدود 39 میلیون و 600 هزار قبض صادر شده 42 درصد مشمول پاداش مصرف شوند.

کردی با بیان اینکه امسال باید بیش از 800 میلیارد تومان پاداش به مشترکان کم‌مصرف پرداخت شود، گفت: در راستای اجرای تشویقی امسال یک‌هزار و 180 مگاوات فقط مدیریت مصرف از سوی مردم محقق شد و تنها زیر 2 درصد مشترکان، بالاتر از الگو مصرف داشتند که با قبض‌های پلکانی مواجه شدند.

* تامین برق مطمئن و پایدار با اقدام در چهار محور اساسی

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان همدان نیز در ادامه با بیان اینکه ماموریت ما توزیع برق مطمئن و پایدار است، اظهار کرد: در این راستا برنامه‌ها و اقدامات بسیاری انجام می‌پذیرد تا بتوانیم تعهداتی که در صنعت برق انجام می‌شود همگام باشیم و در راستای تامین برق به مردم خدمت‌رسانی کنیم.

وی با عنوان اینکه شرکت توزیع نیروی برق استان همدان در راستای تامین برق مطمئن و پایدار چهار محور اساسی را در برنامه‌های خود قرار داده است، از هوشمندسازی به عنوان یکی از محورها نام برد و بیان کرد: محور دوم اقدامات، افزایش قابلیت اطمینان شبکه است که در حال حاضر دو برنامه مقام سازی و تعویض سیم‌ها به کابل خودنگهدار به منظورجلوگیری از سرقت و افزایش پایداری انجام می‌شود.

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان همدان به افزایش بهره‌وری به عنوان دیگر محور اساسی اشاره و تصریح کرد: در این راستا موضوعاتی همچون کاهش تلفات انرژی برق در شبکه اعم از فنی و غیر فنی، آموزش همکاران و... انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه مشتری مداری و ارتباط مستمر با مردم از دیگر برنامه‌ها است، یادآور شد: ارتباط مداوم و دوسویه با مشتریان، افزایش خدمات غیر حضوری و تکریم ارباب رجوع و مشتریان نیز در این راستا صورت می‌پذیرد.

سهرابی بیدار خاطرنشان کرد: ما برنامه‌های شرکت را در این محورها به سمت هدف‌های تعیین شده و توزیع برق مطمئن و پایدار برای مشترکین را به سرعت به پیش می‌بریم.

ذاکری، مدیر برق شهرستان نهاوند نیز در ادامه گزارشی از وضعیت برق شهرستان نهاوند ارائه کرد.

انتهای پیام/

 

نظر شما:
[ لطفاً از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید ]
نام: 
نظر شما: 
*
ایمیل: 
کدامنیتی
*
 
شرکت سهامي مديريت توليد، انتقال و توزيع نيروي برق ايران © کلیه حق و حقوق مادی و معنوی این سایت، متعلق به شرکت توزیع نیروی برق همدان می باشد.