شرکت توزیع نیروی برق استان همدان
بریده جراید
کد مطلب:  3433 تاریخ انتشار:  1399/12/25 13:24:14
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
اخبار » ستاد
مدیر امور برق همدان یک خبر داد
تکمیل پروژه برداشت اطلاعات شبکه در سامانه GIS امور برق همدان یک
مدیر امور برق همدان یک گفت: پروژه برداشت اطلاعات شبکه توزیع برق در سامانه GIS امور برق همدان یک با موفقیت به پایان رسید.

 

به گزارش روابط عمومی امور برق همدان یک، ذبیح الله عواطف فاضلی بیان کرد: پروژه برداشت اطلاعات شبکه توزیع برق در سامانه GIS در امور برق همدان یک با موفقیت به پایان رسید.

وی گفت: این پروژه که از سال 1396 آعاز شده بود با اعتباری نزدیک به 700 میلیون تومان، چهار سال به طول انجامید.

مدیر امور برق همدان یک عنوان کرد: در این عملیات که توسط همکاران واحد GIS و پیمانکار متخصص و توانمند دانشگاهی صورت گرفت، کلیه اطلاعات شبکه شامل فیدرهای فشار ضعیف، شبکه‌های هوایی و زمینی، روشنایی معابر و اشتراک‌های سبک و ... در امور برق همدان یک، شهری و روستایی مریانج و شهری قهاوند به انجام رسید و برداشت شبکه و مشترکین روستایی قهاوند نیز در سال 1400 در دستور کار قرار دارد.

وی ادامه داد: در حال حاضر 930 کیلومتر شبکه توزیع 20 کیلوولت زمینی و هوایی، یک هزار و 510 پست توزیع، 152 هزار انشعاب عادی و دیماندی و حدود یک هزار کیلومتر شبکه فشار ضعیف به این سیستم مجهز شده است.

عواطف فاضلی تصریح کرد: افزایش سطح کمی و کیفی خدمات، افزایش دقت و سرعت در پاسخگویی به نیاز مشترکان همچنین تهیه زیرساخت سامانه‌های سنم، هما ، چاوش، PM و ... از جمله مزیت‌های سیستم اطلاعات مکانی GIS به شمار می‌رود.

وی تصریح کرد: استفاده از جدیدترین فناوری‌های سخت افزاری و نرم افزاری در راهبری شبکه منجر به رصد و پایش هر چه دقیق‌تر وضعیت شبکه توزیع و مدیریت آن به ویژه در شرایط بحرانی خواهد شد.

مدیر امور برق همدان یک در پایان کسب رضایت 100 درصدی مشترکان و همشهریان را مهمترین سر لوحه کاری این مجموعه دانست.

انتهای پیام/

 

نظر شما:
[ لطفاً از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید ]
نام: 
نظر شما: 
*
ایمیل: 
کدامنیتی
*
 
شرکت سهامي مديريت توليد، انتقال و توزيع نيروي برق ايران © کلیه حق و حقوق مادی و معنوی این سایت، متعلق به شرکت توزیع نیروی برق همدان می باشد.