کد خبر : 3697
تاریخ : 1402/5/29
گروه خبری : ستاد

دبیر جشنواره ملی کاریکاتور مدیریت بهینه مصرف برق:

جشنواره ملی کاریکاتور مدیریت بهینه مصرف برق به میزبانی استان همدان برگزار می‌شود

دبیر جشنواره ملی کاریکاتور مدیریت بهینه مصرف برق از فراخوان جشنواره ملی کاریکاتور مدیریت بهینه مصرف برق به میزبانی استان همدان خبر داد و گفت: آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره تا 16 شهریور ماه سال 1402 است.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان، احمدرضا روزبیانی با اشاره به برگزاری جشنواره ملی کاریکاتور اظهار کرد: این جشنواره با محوریت مصرف بهینه‌سازی و مدیریت مصرف انرژی برق در شهریور ماه سال جاری به میزبانی استان همدان برگزار می‌شود.

وی با اشاره به موضوعات این جشنواره گفت: «صرفه جویی در مصرف برق؛ نیاز امروز، ضرورت فردا»، «مصرف بهینه برق مشارکت در تامین رفاه عمومی»، «انرژی برق یک سرمایه ملی است، آن را هدر ندهیم»، «برق جریان زندگی است، بهینه مصرف کنیم»، و «برق نعمت است، صرفه‌جویی فرصت است» از جمله موضوعات این جشنواره است.

دبیر جشنواره ملی کاریکاتور مدیریت بهینه مصرف برق در ادامه «فرهنگ مصرف بهینه را به فرزندانمان بیاموزیم»، «فرهنگ مدیریت مصرف یعنی استفاده بهینه از برق در ساعات اوج بار»، «تولید انرژی پاک، ضامن سلامتی و حفظ محیط زیست» و «با رعایت دمای 24 درجه سانتیگراد آسایش در زندگی را تجربه کنید» را از دیگر موضوعات جشنواره برشمرد.

وی با بیان اینکه شرکت در جشنواره ملی کاریکاتور برای تمام هنرمندان کشور آزاد است، گفت: شرکت‌کنندگان می‌توانند آثار خود را به صورت دیجیتال، با فرمت JPG یا TIF با رزولیشن 300 به همراه مشخصات فردی به سایت جشنواره ارسال کنند.

روزبیانی با اشاره به اینکه هر شرکت کننده مجاز به ارسال حداکثر 5 اثر با موضوعات جشنواره است، افزود: آثاری که در جشنواره‌های دیگر جایزه گرفته‌اند مجاز به شرکت نیستند.

وی تصریح کرد: جشنواره ملی کاریکاتور مدیریت بهینه مصرف برق در سه بخش حرفه‌ای، آماتور و داخلی برگزار می‌شود، که در بخش داخلی افرادی که مرتبط با شرکت‌های زیرمجموعه توانیر باشند، مجاز به شرکت هستند.

دبیر جشنواره ملی کاریکاتور مدیریت بهینه مصرف برق با بیان اینکه آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره تا 16 شهریور ماه سال 1402 است، گفت: علاقه‌مند به شرکت در جشنواره می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.festivalenergy.ir مراجعه و یا با تلفن‌های08138276647 و 09183113756(در پیام‌رسان‌های ایتا و بله) تماس بگیرند.

وی با بیان اینکه آدرس دبیرخانه این جشنواره در همدان، خیابان مهدیه، روابط عمومی شرکت توزیع برق استان همدان واقع است، عنوان کرد: پس از داوری آثار ارسالی نیز طی مراسمی با اهدای جوایز نقدی ارزنده و تندیس از برگزیدگان تقدیر به عمل می‌آید.

روزبیانی با اشاره به برگزاری 5 جشنواره‌ ملی با محوریت مدیریت مصرف توسط شرکت توانیر و به میزبانی شرکت‌های توزیع برق کشور عنوان کرد: علاوه بر برگزاری جشنواره ملی کاریکاتور به میزبانی استان همدان، جشنواره ملی نمایش عروسکی ویژه کودکان و نوجوانان به میزبانی استان لرستان و جشنواره ملی قصه‌گویی «چراغ» به میزبانی استان البرز برگزار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: جشنواره ملی فيلم کوتاه «خانه روشن» نیز به میزبانی شرکت توزیع برق استان زنجان و جشنواره ملی برق و رسانه به میزبانی وزارت نیرو و شرکت توانیر برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

 

 

  لینک
https://nahavand.edch.ir/Press/ShowNews/3697