کد خبر : 3610
تاریخ : 1401/9/13
گروه خبری : ستاد

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان:

اجرای قوانین و نظارت بر حسن انجام کارها در حوزه HSE از اصول مهم این شرکت است

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان گفت: اجرا و پیاده‌سازی قوانین و نظارت بر حسن انجام کارها در رابطه با HSE، اشاعه فرهنگ توجه به HSE و ارتقای سطح دانش همکاران در این حوزه از جمله اصول مهم این شرکت است.

به گزارش روابط عمومی توزیع برق استان همدان، علی سهرابی بیدار در جلسه افتتاحیه نظارت عالیه HSE (سیستم مدیریت ایمنی، بهداشت و محیط زیست) اظهار کرد: مجموعه توزیع برق استان ضمن تاکید بر توجه بیش از پیش در این حوزه، حفظ جان همکاران و سلامتی آنان را در سرلوحه کار خود قرار داده و در سال 98 موفق به اخذ گواهینامه HSE شد.

وی با بیان اینکه تاکنون تلاش کرده‌ایم با تعریف خط مشی‌های مرتبط در بخش‌های ایمنی، بهداشت و محیط زیست، خود را مقید به پیاده‌سازی کامل و همه جانبه این اصول کنیم، افزود: امید است با مجموعه اقداماتی که به صورت مستمر در زمینه HSE  در حال انجام است، بتوانیم در ارزیابی‌های شرکت توانیر و وزارت نیرو نیز حائز رتبه باشیم.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان، اجرا و پیاده‌سازی قوانین موجود در حوزه HSE، نظارت بر حسن انجام کارها در رابطه با HSE، اشاعه فرهنگ توجه به HSE ، کنترل سالیانه وضعیت شرکت در خصوص اجرای درست اصولHSE ، برگزاری نشست و جلسات مورد نیاز برای هماهنگی‌های لازمه برای پیاده‌سازی HSE  و ارتقای سطح دانش همکاران به همراه آموزش کارکنان و ذی‌نفعان شرکت توزیع در این حوزه را  از جمله اصول هفتگانه این شرکت برشمرد.

مدیر دفتر ایمنی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان نیز اظهار کردم: هدف ما در حوزه HSE اشاعه فرهنگ ایمنی بین ذینفعان به همراه ارتقا دانش کارکنان و پیمانکاران، رعایت الزامات ایمنی، ایجاد شرایط ایمن، نظارت بر افراد و تجهیزات فردی و گروهی و مدیریت و کنترل ریسک‌ها و عوامل زیان‌آور محیط کار است.

وی افزود: با رعایت کامل اصول اجرایی HSE می‌توان شرایط ایمنی را برای کار فراهم کرده و از محیط زیست به خوبی حراست و حفاظت کرد.

جعفری مسئول HSE برق منطقه‌ای اصفهان نیز در ادامه از آمادگی مجموعه خود برای همکاری‌های بیشتر خبر داد و شناسایی نقطه ضعف‌های احتمالی و رفع آن به همراه تقویت نقاط قوت موجود در بازه زمانی یکساله را امری مهم برشمرد.

خانم هاساواری، رئیس گروهHSE  توزیع برق تهران بزرگ نیز ایمنی را جزء لاینفک تمام دستورالعمل‌ها و آئین‌نامه‌های موجود برشمرد و گفت: توجه بیشتر به حوزه محیط زیست با وجود محدودیت‌های پیش رو در تخصیص منابع امری لازم و مهم است.

جلالوند، مدیر دفترHSE  توزیع برق استان تهران نیز هدف نشست را تبادل تجربیات و حصول هم افزایی بین مجموعه‌ها عنوان کرد.

انتهای پیام/

  لینک
https://nahavand.edch.ir/Press/ShowNews/3610