کد خبر : 3448
تاریخ : 1399/12/29
گروه خبری : برق کبودرآهنگ

گردهمایی فرماندهان پایگاه مقاومت شهرستان کبودراهنگ

گردهمایی فرماندهان پایگاه‌های مقاومت شهرستان کبودراهنگ با حضور فرمانده بسیج ادارات استان همدان در توزیع برق کبودراهنگ برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت توزیع برق شهرستان کبودراهنگ، گردهمایی فرماندهان پایگاه‌های مقاومت با حضور فرمانده بسیج ادارات استان همدان در مدیریت توزیع برق شهرستان برگزار شد.

سرهنگ ابراهیم بختیاری فرمانده بسیج ادارات استان همدان در این همایش با گرامیداشت یاد شهدا اظهار داشت: راهکار مقابله با دشمنان بصیرت است.

مدیر توزیع برق شهرستان کبودراهنگ نیز با ارائه راهکارهای مدیریت مصرف در ادارات گفت: اسراف در مصرف برق علاوه بر افزایش مبلغ قبوض برق و تحمیل هزینه‌های بیشتر به خانوار ،صنعت تولید برق را در استان دچار مشکل خواهد کرد.

علی همدانی با اشاره به اینکه بیشتر مصرف برق خانگی به یخچال و فریزر، لوازم صوتی و تصویری و ماشین لباسشویی اختصاص دارد، گفت: میزان کم مصرف برق در یک محصول نمی‌تواند به تنهایی راهگشای کاهش مصرف برق باشد.

وی با تاکید بر اینکه زمان استفاده از وسیله برقی نیز عامل مهمی در کاهش مصرف برق است، عنوان کرد: مشترکان باید سعی کنند از وسایل برقی پر مصرف در ساعات اوج بار کمتر استفاده کنند.
 
انتهای پیام/
  لینک
https://nahavand.edch.ir/Press/ShowNews/3448