شرکت توزیع نیروی برق شهرستان نهاوند
چند رسانه ای
کد مطلب:  13 تاریخ انتشار:  1402/4/18 08:50:39
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
اخبار » برق نهاوند
جلسه هماهنگی با صاحبان صنایع جهت عبور از پیک بار تابستانه
همکاری صاحبان صنایع و شرکت های تولیدی با مدیریت توزیع برق نهاوند جهت مدیریت بار

به گزارش روابط عمومی توزیع برق شهرستان نهاوند جلسه هماهنگی مدیریت توزیع برق نهاوند با مدیران عامل شرکت ها و صنایع تولیدی در سالن جلسات فرمانداری نهاوند برگزار گردید.

در این جلسه که باحضور سلگی معاون امورعمرانی و برنامه ریزی فرماندار، ملکی رئیس دفتر نماینده شهرستان ، سیاوشی مدیرتوزیع برق و مدیران عامل و نمایندگان تام الاختیار صنایع و کارخانجات برگزار گردید، معاون عمرانی فرماندار گفت: با توجه به مشکل افزایش مصرف برق در این چندماه گرم سال که هرساله با آن دست وپنجه نرم میکنیم میطلبد که همه مردم در هر بخشی که هستند با کاهش مصرف های غیر ضروری به کمک وزارت نیرو و به تبع شرکت های تامین و توزیع برق بیایند و درشهرستان نهاوند نیز بایدهمگی به مجموعه توزیع برق کمک کنیم تا از پیک امسال هم به سلامت عبور کنیم.

مدیر توزیع برق نهاوند نیز در این جلسه تصریح کرد: توزیع برق نهاوند تمام توان خود را بکار گرفته است که در کنار مدیریت بار رضایتمندی مردم این شهرستان را نیز به دنبال داشته باشد چرا که تمامی هم و غم ما تامین انرژی برق جهت همه بخش هاست و دوست نداریم عزیزی یا مجموعه ای در این میان متضرر شود لذا با انجام طرح های تشویقی برای همه حوزه ها از جمله کشاورزی،صنعتی،تجاری و خانگی زمینه ای فراهم نموده ایم که مردم عزیز در کنار مدیریت مصرف برق در ساعات اوج بار مورد تشویق نیز قرار گرفته و پاداش دریافت نمایند. محمد سعید سیاوشی در ادامه افزود دست یاری ما به سمت شما صاحبان صنایع است که در پیک بار امسال نیز با تغییر شیفت کاری خود به یاری مابیایند.

سیاوشی در پایان افزود در بخش کشاورزی اقدامات خوبی انجام شده است و کشاورزان همکاری لازم را با این مدیریت دارند و پاداش این همکاری را نیز دریافت میکنند ولی انتظار ما از همه مشاغل و مردم عزیز هم این است که با استفاده از راهکارهای مدیریت مصرف و کاهش مصارف مازاد همکاری لازم را با این مدیریت داشته باشند تا بتوانیم از پیک بار امسال نیز گذر کنیم.

 

نظر شما:
[ لطفاً از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید ]
نام: 
نظر شما: 
*
ایمیل: 
کدامنیتی
*
 
شرکت سهامي مديريت توليد، انتقال و توزيع نيروي برق ايران © کلیه حق و حقوق مادی و معنوی این سایت، متعلق به شرکت توزیع نیروی برق همدان می باشد.